مقدار آلمان استقلال استقلال پرسپولیس

مقدار: آلمان استقلال استقلال پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شرح معاملات نیم‌میلیاردی در بازار مسکن پایتخت کشور عزیزمان ایران

با وجود اینکه میل به به تملک آپارتمان‌های بیش از ۷۰ مترمربع در ماه‌های اخیر رو به زیاد کردن بوده هست، ولی این معاملات همچنان با بودجه میانگین متناسب با قیمت میا

شرح معاملات نیم‌میلیاردی در بازار مسکن پایتخت کشور عزیزمان ایران

شرح معاملات نیم میلیاردی در بازار مسکن تهران

عبارات مهم : ایران

با وجود اینکه میل به به تملک آپارتمان های بیش از ۷۰ مترمربع در ماه های اخیر رو به زیاد کردن بوده هست، ولی این معاملات همچنان با بودجه میانگین متناسب با قیمت میانگین مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام می شود.

به گزارش دنیای اقتصاد، در ماه گذشته ۲/ ۳۰ درصد از کل معاملات آپارتمان های مسکونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران به واحدهایی که قیمت هر مترمربع از آنها در دامنه ۴ تا ۶ میلیون تومان بوده، تخصیص داده شده است داشته هست. این دامنه قیمتی مشمول بر یک میلیون تومان کمتر تا یک میلیون تومان زیاد از میانگین قیمت آپارتمان در پایتخت (۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) بوده و طبیعی است که یک سوم معاملات ماهانه مسکن در شهر را به خود تخصیص داده شده است داده است.

از سوی دیگر میل به به تملک آپارتمان های ۷۰ تا ۹۰ مترمربعی نیز همواره بسیار اوج هست، طوری که بعد از آپارتمان های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی که مقصد مهم منزل اولی ها بوده و در آبان ماه نیز ۳/ ۲۸ درصد از معاملات را به خود تخصیص داده شده است داد، آپارتمان های ۷۰ تا ۹۰ مترمربعی همواره در رتبه دوم میزان تقاضا قرار دارد. در ماه گذشته نیز سهم معاملات این آپارتمان ۲۴ درصد، معادل حدود یک چهارم کل معاملات ماهانه مسکن بوده است.

شرح معاملات نیم‌میلیاردی در بازار مسکن پایتخت کشور عزیزمان ایران

برخلاف آپارتمان های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی، این گروه از آپارتمان ها که متراژ بزرگ تری دارند اغلب مقصد جست وجوگرانی هستند که قصد تبدیل به احسن ملک محل سکونت خود را دارند. هرچند منزل اولی هایی که از بنیه مالی بیشتری برخوردار هستند نیز بعضا این واحدها را مطالبه می کنند. شاخصه مهم آپارتمان های ۷۰ تا ۹۰ مترمربعی که باعث شده است سهم یک چهارمی از معاملات مسکن را از آن خود کنند، برخورداری از دو اتاق خواب استاندارد است که ضمن ابعاد نرمال مناسب گنجاندن اقلام متعارف سرویس خواب، یک یا هر دوی آنها نیز به کمد دیواری تجهیز شده است اند.

بررسی داده های سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران که اطلاعات قیمتی معاملات انجام و ثبت شده است در بازار مسکن را گردآوری می کند، حاکی از آن است که بخش قابل توجهی از معاملات آپارتمان های ۷۰ تا ۹۰ مترمربعی در هفته های اخیر در بازه قیمتی ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان صورت گرفته هست؛ به این معنا که قیمت هر مترمربع از این آپارتمان ها در دامنه ۴ تا ۶ میلیون تومان قرار دارد، بنابراین اگرچه میل به به تملک آپارتمان های بیش از ۷۰ مترمربع در ماه های اخیر رو به زیاد کردن بوده هست، ولی این معاملات همچنان با بودجه میانگین متناسب با قیمت میانگین مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام می شود.

با وجود اینکه میل به به تملک آپارتمان‌های بیش از ۷۰ مترمربع در ماه‌های اخیر رو به زیاد کردن بوده هست، ولی این معاملات همچنان با بودجه میانگین متناسب با قیمت میا

اگر با یک خط فرضی پایتخت کشور عزیزمان ایران را از خیابان انقلاب به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کنیم، تقریبا در تمام مناطق نیمه شمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران می توان آپارتمان هایی در این دامنه متراژ و قیمت که هر دو «متوسط» محسوب می شود و جهت اکثر متقاضیان خرید مناسب محسوب می شود، قابل تملک هست؛ البته با فرض قیمت و متراژ یکسان، سن بنا در مناطق مرغوب تر زیاد و در مناطق ارزان تر کمتر خواهد بود.

شرح معاملات نیم‌میلیاردی در بازار مسکن پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs