مقدار آلمان استقلال استقلال پرسپولیس

مقدار: آلمان استقلال استقلال پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث هم مرتکب قتل شده است و هم به مقتول تهمت واکنش‌ها ناشایست زده ، درخواست قصاص عامل قتل مادر و دختر/ اولیای دم

گزارش قتل یک زن جوان و دخترش روز سه‌شنبه 28 شهریور، از طریق مأموران کلانتری 152 خانی آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

درخواست قصاص عامل قتل مادر و دختر/ اولیای دم: هم مرتکب قتل شده است و هم به مقتول تهمت واکنش‌ها ناشایست زده

عبارات مهم : ایران

گزارش قتل یک زن جوان و دخترش روز سه شنبه 28 شهریور، از طریق مأموران کلانتری 152 خانی آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

ایران نوشت: با حضور بازپرس مدیر روستا، تنها بازمانده این جنایت هولناک -آذین، دختر 10 ساله مقتول- در حالی که بعد از 16 ساعت جدال با فوت آخرین نفس هایش را می کشید، به بیمارستان انتقال یافت. ولی او پیش از اینکه هوشیاری اش را از دست بدهد، عموی بزرگش را به عنوان قاتل معرفی کرد.

بدین ترتیب مرد 55 ساله بلافاصله دستگیر شد و در حالی که ابتدا منکر جنایت بود، آخر چند ساعت بعد به قتل همسر و دختر برادرش اعتراف کرد. این جنایتکار مدعی شد زن جوان را به خاطر روابط پنهانی اش به قتل رسانده ولی از قتل برادرزاده اش پشیمان است.

هم مرتکب قتل شده است و هم به مقتول تهمت واکنش‌ها ناشایست زده ، درخواست قصاص عامل قتل مادر و دختر/ اولیای دم

متهم بعد از این اعتراف به دستور بازپرس جنایی جهت بررسی صحت روانی اش به پزشکی قانونی انتقال یافت.

برادر زن 29 ساله که در این جنایت به قتل رسیده بود به خبرنگار «ایران» گفت: «متهم به خواهرم تهمت زده هست. او در تحقیقات افراد مختلفی را معرفی کرده و مدعی شده است آنها با خواهرم در ارتباط بوده اند که همین مسأله نشان می دهد او واقعیت را بیان نمی کند. حتی شوهر خواهرم نیز از برادرش شاکی است و در مراسم خاکسپاری او و آیلین-خواهرزاده ام- می گفت به همسرش تهمت زده اند. خواهرم 15 سال قبل با شوهرش ازدواج کرد و حدود 10 سال قبل بود که جهت کار باهم به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند.»

گزارش قتل یک زن جوان و دخترش روز سه‌شنبه 28 شهریور، از طریق مأموران کلانتری 152 خانی آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

او راجع به اوضاع دختر 10 ساله خواهرش نیز گفت: «هنوز نتوانسته ایم با دختر خواهرم که تنها بازمانده این جنایت تلخ است صحبت کنیم. او در بخش مواظبت های خاص خوابیدن است و اجازه ملاقات نداریم. ولی می تواند صحبت کند و دیروز هم به پرستارها اصرار کرده بود که می خواهد مادرش را ببیند و دلش جهت او و خواهرش تنگ شده است هست. روز شنبه هم از بیمارستان ضیائیان به بیمارستان دیگری منتقلش کردند که تحت عمل جراحی قرار گرفت. با این حال خواهان قصاص قاتل خواهرم هستیم، ولی نمی دانم دامادمان به خاطر فرزند اش درخواست قصاص دارد یا خیر.»

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | اعتراف | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs