مقدار آلمان استقلال استقلال پرسپولیس

مقدار: آلمان استقلال استقلال پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اینفوگرافی پر افتخارترین کشورها در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، امشب (شنبه) فینال لیگ قهرمانان اروپا در کی یف بین دو تیم رئال مادرید و لیورپول برگزار می شود. سفیدپوشان در حالی برا..

ادامه مطلب

جای خالیت پر از گله ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.23

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.23 /جای خالیت پر  از  گله  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.23 /جای ..

ادامه مطلب

خبر خوش گرشاسبی جهت پرسپولیسی‌ها راجع به برانکو

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: به دنبال این هستیم تا هر چه سریعتر قرارداد سرمربی تیم تمدید شود. خبر خوش گرشاسبی جهت پرسپولیسی ها راجع به برانکو ..

ادامه مطلب

هرگز نباید کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی دست کم گرفت / فاکس اسپورت

فاکس ‌اسپورت در گزارشی به تمجید از عملکرد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پرداخت و اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران توانایی انجام کارهای بزرگی در جام ..

ادامه مطلب

بعد از اردوی کیش، «شفر»ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران هم‌خانه می‌شوند

باشگاه استقلال جهت شفرهای پدر و پسر منزل مسکونی تهیه کرده تا زندگی هتلی سرمربی و آنالیزور آبی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران به آخر برسد.  بعد از..

ادامه مطلب

واکنش رسمی کلوب استقلال نسبت به بیانات مهرداد میناوند

به گزارش ایسنا، کلوب استقلال در تصویر العمل به بیانات مهرداد میناوند در تلویزیوناظلاعیه ای صادر کرد .در اطلاعیه کلوب استقلال آمده است: جمعه شب گذشته در یکی از ش ..

ادامه مطلب

اظهار نظر جنجالی رونالدو در دادگاه

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو ظهر امروز (دوشنبه) در دادگاه اسپانیا حاضر شد و به سوالات قاضی پاسخ داد. اظهار نظر جنجالی رونا..

ادامه مطلب

آرمینیا بیله‌فلد جایگزین پرسپولیس شد

به گزارش خبرآنلاین؛ آرمینیا بیله فلد آلمان جایگزین پرسپولیس می شود تا استقلال در تاریخ مقرر یک بازی دوستانه در آلمان را تجربه کند. اصرار اسپانسر و استقلال جهت..

ادامه مطلب